Kontakt / Zamówienia
+48 603 631 144 idem@idem.com.pl

O Nas

Firma IDEM istnieje na rynku od 1984 roku. Przez ponad trzydzieści lat domeną jej działalności była produkcja odzieży damskiej.  Kolekcje przygotowywane zgodnie z najnowszymi tendencjami i adresowane do kobiety modnej i eleganckiej, ceniącej komfort i oryginalność trafiały głównie na rynki wschodnie oraz na rynek krajowy. Produkty charakteryzowała ciekawa forma, doskonała konstrukcja, staranny dobór tkanin i dodatków.

Nad wysoką jakością wykonania projektów, od początku działaności firmy, czuwa wykwalifikowany zespół fachowców.

Od 2020 roku Idem wprowadza na rynek nową markę specjalizującą się w produkcji odzieży ochronnej.

Marka MEDI powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku, które zrodziły się w związku z wprowadzeniem zaostrzonych wymogów sanitarnych na całym świecie.

Odzież marki MEDI wykonana jest z najwyższej jakości atestowanych materiałów pochodzących od polskich producentów. Zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość wykonania produktów. 

Jednorazowa odzież MEDI ma zastosowanie między innymi: w szpitalach, gabinetach lekarskich, rehabilitacyjnych, ośrodkach SPA, gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich, hotelach oraz zakładach przemysłowych.

W ofercie, którą cały czas poszerzamy, znajdą Państwo kombinezony ochronne, fartuchy z włókniny z długim i krótkim rękawem, peniuary kosmetyczne, peleryny fryzjerskie.

MEDI to gwarancja jakości i komfortu. Zapewniamy ciągłość dostaw i szybki czas realizacji każdego zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Strona używa cookies. Polityka Prywatności